Polštářky

Polštářky - panel

Polštářky - panel
Tyto polštářky jsou zhotovené z natištěné látky (panel) a důkladně proquiltované volným quiltováním. Tento způsob quiltování dodává polštářku plastický vzhled. V nabídce jsou: Kůň, Traktor, Kočka, Pejsci, Westíci, Slon, Kohout a dětský medvídek s jahodami a s loďkou.

Tilda

Tilda
Panáček Spinkáček je vyplněn také kuličkami dutého vlákna jako hračky pro děti.

Zvířátka

Zvířátka
Zvířátka pro děti plníme kuličkami dutého vlákna.

Kabelky, tašky

Kabelky, tašky
Šijeme různé tašky ve velikosti: menší, větší a také XXL...

Mantinely

Mantinely
Mantinel do dětské postýlky je vyplněn vatelínem. Uvazování je na tkaničky. Na mantinel je možné našít i kapsy popř. ušít i kapsář na postýlku. Praní je stejné jako u deky a přehozů.

Deky, přehozy

Deky, přehozy
Deky a přehozy na jedno i dvoulůžko jsou šité v rozměrech 2m do délky a 1,3m (nebo 2m) do šířky. Uvnitř je vatelín stejně tak jako u "mímodeky". Deku můžete prát v pračce na 40°C a pokud je třeba tak můžete i vyžehlit na nižší teplotu. Konečnou velikost deky je možné upravit podle vašeho požadavku.

Prostírání

Prostírání
Prostírky šijeme jakékoliv velikosti. Jsou podžehlené vliselinem stejně jako naše ubrusy.

Ubrusy

Ubrusy
Ubrusy šijeme podle požadovaných rozměrů, nejčastěji čvterec 85x85 cm. Ubrus je vždy podžehlen vliselinem a proquiltován.

Mímodeka

Mímodeka
Tyto deky jsou zpravidla v rozměru 110x110 cm s dětským motivem. Uvnitř je vatelín, praní je možné v pračce na 40°C a žehlení na nižší teplotu.

Polštářky 40x40 cm

Polštářky 40x40 cm
Polštářky mohou být i jiné velikosti, záleží na vašem přání. Máme k dispozici i výplň od Fy Veba za 60,- Kč (pouze rozměr 40x40cm) anebo váleček.