Dílna patchwork

Naše výrobky jsou zejména polštářky pro děti
 i dospělé, přikrývky, ubrusy, prostírání, tašky a jiné dekorační předměty, které vyzdobí Váš byt či dům. 
Na stránkách najdete popis jednotlivých typů výrobků 
a většinu fotografií hledejte v Galerii. Touto technikou šijeme různé výrobky podle požadavků našich zákazníků, resp. kamarádů, kolegů i rodinných příslušníků. Všechny předměty jsou zhotovené podle vlastních nebo i dodaných návrhů v libovolných rozměrech. Používáme 100% bavlněné látky od tuzemských či zahraničních výrobců, zejména Makower UK.

Většina výrobků, které najdete v Galerii již našla svého majitele. V záložce "Volné výrobky k prodeji" jsou umístěné fotografie výrobků, které si můžete zakoupit. 
V případě zájmu nás můžete kontaktovat buď e-mailem nebo prostřednictvím návštěvní knihy. Budeme rádi za Vaše poznámky, připomínky nebo nové nápady k realizaci.

                                      Kateřina & Michal

Takto vypadá naše logo na stránkách Fler.cz & Galeriemarina.cz

Novinky

Vánoce a dárky

28.08.2011 15:34
Do fotogalerie jsem přidala další typy kabelek. Právě teď šiju polštářky a ubrusy s vánočním motivem. Pokud budete někdo chtít ubrus v jiném rozměru, dejte mi prosím včas vědět.

Kabelky

31.05.2011 22:04
Do Galerie výrobků - Kabelky & Tašky jsem přidala další fotky nových kabelek podle Bellet. Jsou úžasné :-)

výstava

13.03.2011 16:44
Od 1. - 3. dubna nás čeká mezinárodní výstava patchworku v Praze. Je to již 5. ročník a tak se moc těším. Mám jedno želízko v ohni, je to Mystery Quilt podle Kimberly Einmo. Pokud zavítáte na výstavu, přeji vám hezké zážitky.

Kabelky

13.03.2011 16:41
Děkuji Denče, že mi objednala předplatné nového časopisu Marina. Díky ní jsem se konečně odhodlala ušít nějakou tu "mošnu". Výsledek mého snažení můžete posoudit v Galerii. 

Dorotka

13.03.2011 16:38
Zdravím všechny obdivovatele ručních prací, právě jsem si vytvořila přístup na www.fler.cz a www.galeriemarina.cz s uživatelským jménem Dorotka. Link na mé stránky najdete v levém sloupci. Doufám, že se mi podaří naplnit také fotogalerii do konce týdne :-)

Spuštění webu Dílna patchwork

12.12.2008 20:59
Konečně se nám podařilo spustit náš web věnovaný patchworku. Budeme rádi, když se na těchto stránkách budete cítit „jako doma“ a stanete se našimi stálými a spokojenými zákazníky